Magazin

Nihan Akın Ünlü Dergiye Hayalindeki Çocuk Sayısını Açıkladı..

Magazin dünyasının popüler mecmualarının başında gelen İstanbul Daysguide, önümüzdeki yeni rakamında tekrar bomba olacak  görüşmeleriyle okuyucusuna kavuştu. Şu gizemeler sosyal medyanın alaka odağı olan ünlülerin başında gelen ünlü şarkıcı Nihan Akın, İstanbul Daysguide’a konuştu. Bomba tesiri yaratacak mülakatının Ayrıntıları ise Haberimizde..

Nihan Akın Sıcaktan Sıkıldı, 3 Saat Denizden Çıkmadı…

Nihan Akın Ünlü Mecmuaya Hayalindeki Çocuk Rakamını Açıkladı..

Her daim Samimiyetiyle müzik dünyasında basamakları süratle çıkan hoş pop sanatçısı Nihan Akın, İstanbul Daysguide verdiği yiğit ziyaretinde “Nasıl bir evlilik istersiniz”biçiminde yöneltilen suale, “3 çocuk isterim 2 kız 1 erkek ayrıca İstanbul merkezli uzun bir yaz da yaşayacağım ikinci evim olsun isterim” dedi..

Nihan Akın Kimdir?

“O Dönem İnsanların Doyurulmaya Lüzumu Vardı”

Müzikal anlamda sorulan 90’lar pop müziği ile günümüz müzik dünyasını karşılaştırırmısınız sualine de “Solistler mi unutulmazdı? Şarkılar mı? Iyi solistlerde vardı, iyi şarkılarda vardı.
Dürüst açıklamalarına devam eden hoş sanatçı Nihan Akın şöyle devam etti…

“O Dönem Çıksaydım Süper Stardım”

“O dönem çıkan şarkıcıların çok kısmetli olduğunu düşünüyorum, hatta kimileri bu dönem çıksa ilk 100’e dahi giremezdi. Ben o dönem çıksaydım süper stardım” diyerek, magazin camiasında bomba patlatacak bir açıklamaya da imzalaydı.

“Seviyo Mu? Sevmiyo Mu?” Galibiyetini Tatil Ile Kutladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu