Magazin

Nihal Candan yıllar sonra Murat Boz ve Eser Yenenler hakkında konuştu!

Nihal Candan ve kardeşi Bahar Candan; Murat Boz ile Eser Yenenler’in villasında bir gece eğlenceye katılmış ve bu konu gündemde büyük yer etmişti. Yıllar önce yaşanan olayla ilgili konuşan Nihal Candan şunları söyledi:

“KİMSENİN İLİŞKİSİNİ BOZMADIM!”

“Arkadaşlarımızla eğlenmeye gittik, eğlendiğim magazinel isimleri zor durumda hiçbir zaman bırakmak istemedim ve bu yüzden hiçbir zaman bu konuyla ilgili konuşmadım. O dönem 19-20 yaşındaydım ve ‘Bu konunun üstesinden gelebilir miyim?’ diye çok düşündüm. Kendimden ödün vermemek için de sustum.

Bahar çocuksu biri olduğu için sonucu kestiremedi. İnsanlar çok acımasız, beni bilen biliyor. Tanıyan tanıyor. O gece ile ilgili kesinlikle yanlış bir şey yoktu. Herkesi zan altında bıraktılar. Tabii olay sonrası hepimiz depresyona girdik. Benim susma sebebim onların kariyeriyle alakalıydı, onlar ünlü arkadaşlarımız. Yanlış yaptığımız hiçbir şey yok. Kimsenin ilişkisini bozmadım, yanlış diyaloğum olmadı.”

Aşk hayatıyla ilgili de konuşan Nihal Candan, “Şu an hayatımda aşk var, gayet mutluyum” cümleleriyle mutluluğunu ifade etti.

“SURVİVOR’A YİNE OLSA YİNE GİDERİM!” 

Survivor yarışmasıyla ilgili de konuşan Nihal Candan, “Survivor bir kadın için gerçekten zor bir yer. Ben şov dünyasından geldiğim için avantajlıydım. Takipçim çoktu ama gönüllülerle yarıştım. Acun Ilıcalı böyle uygun gördü. Arkadaşlarım beni elemeyi unutmuştu. Survivor benim için askerlik gibiydi. ‘Stilettolarınla mı geldin?’ diye dalga geçtiler. Yine olsa yine giderdim, Acun Bey nasıl uygun görürse Gönüllüler’de de Ünlüler’de de yarışırım. Survivor 2020’de Cemal Can çok sempatik, Barış ise çok yakışıklı” açıklamasını yaptı.

“GÖĞÜSLERİM KİLO ALIP VERMEKTEN DEFORME OLDULAR!”

Çok fazla estetik sorusu aldığını belirten Candan, “Çok estetik yaptırdığımı düşünüyorlar. Göğüslerim kilo alıp vermekten deforme oldular. Yer çekimi diye bir şey var, maalesef göğüslerim estetik. Bir de badem göz ameliyatı oldum. Onun dışında hiçbir şey yok. Dudaklarım orijinal her sabah fırçalıyorum dudağımı” yanıtını verdi.

Eğitimci bir aileden geldiğini vurgulayan Nihal Candan, ”Babam her zaman doçent veya savcı olmamı istedi. Konuşmamı eleştirdiler diye hep çekindim. Ama hukuk bölümünü bitirdim. Staj yaptıktan sonra avukat olacağım. Bir iki yıla hem avukat olacağım hem de güzellik salonumu işletmeye devam edeceğim. Akademisyenlik mi neden olmasın.” diyerek gelecek hayalini açıkladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu