Nez Demir kimdir ve kaç yaşındadır?

Sosyal medya fenomeni olan Nez Demir, röportajında kendisi hakkında soruları yanıtladı. Nez Demir Kimdir ?

nezdemir-kac-yasinda-kimdir-boyu-kac

Magazinn TV’nin ilk konuğu olan Nez Demir’i biraz daha yakından tanıyalım mı? İşte ünlü sosyal medya fenomeninin daha önce verdiği röportajdan bir kesit…

Biraz kendinden bahseder misin?

1987 Gebze doğumluyum. Afyon Kocatepe Üniversitesi pazarlama mezunuyum aynı zamanda 4. sınıf işletme öğrencisiyim. Özel hayatımda da iş hayatımda da oldukça hırslıyımdır. Yeri gelince oldukça agresif, kıskanç bir o kadarda neşeli bir insanım.yalnız takılmayı çok seviyorum. Aileme çok düşkünüm. Çok güzel yemek yaparım 🙂 .Asi gibi görünsem de aslında çok uyumlu bir insanım sadece sınırlarım zorlanmasın yeter İnsan ilişkilerinde oldukça seçiciyim.:) Herkesle anlaşamam mesela .Aslen Karadenizliyim akşam bir demlik çayı içmeden bir tur horon dönmeden uyumam.

nez demir

Peki, sen nasıl fenomen oldun?

Ben ilk İnstagram üzerinde video çekmeye başlamıştım. İnstagramı daha çok seviyorum desem yeridir. Zamanla takipçiler birbirini etiketleye etiketleye sayfam büyüdü. Sonra Vine çeksene diye takipçim yazmış bende Vine indirdim ilk  defa Vine ile o zaman tanıştım. 7 sn zor geldi başlarda sonra oraya da alıştım. Orada da insanlar beğendikçe seni sayfalarında paylaşmaya başlıyor öyle öyle yayılıyor zaten. Böylece Vine maceram başlamış oldu.

Bayanlar olumsuz eleştiri konusunda biraz daha hassas olabiliyor,çok fazla olumsuz eleştiri alıyor musun ve senin tepkilerin nasıl olumsuz eleştirilere?

Çok olumsuz eleştiri almıyorum çok nadir çünkü olumsuz eleştiri alacağım videolardan kaçınıyorum. Sonuçta Türk’üz ve ben bayanım her şey kıvamında güzel. Aksine olumlu tepkiler alıyorum.

nezdemir instagram

Gelecek planların neler?

Gelecek planlarım 30’umdan sonra sahil kasabasına yerleşmek.:) diyeceğim o da zor, mesleğime devam edeceğim şuan gelecek bana ne getirir hiç bir fikrim yok. Bekleyip göreceğiz.

Bayanlar için işin sırrını bir bayana soralım yine; fenomen olmak isteyen bayanlara hangi tavsiyelerde bulunursun?

Tavsiyem doğal ve kendileri olmaları, güzel olmak önemli bir unsur değil. İnsanlar güleceği kişinin güzelliğine bakmıyorlar. Aksine güzel görünmeye çalışmak bazen çok itici durabiliyor. Başlarda zor oluyor kendini kabul ettirmek ama iyiysen zaten kendiliğinden gelişiyor.

nez demir kimdir