Nevzat Ak’tan eksi 10 derecede klip!

Nevzat Ak'ın "Sürgün" şarkısına eksi 10 derecede klip çekildi

Takip Et:
nevzat-ak-surgun

Ünlü şarkıcı Nevzat Ak geçtiğimiz haftalarda yayınlanan şarkısına eksi 10 derecede klip çekti. Nevzat Ak 3 yıl önce İntizar ile düet yapmış ve Youtube’dan yayınladıkları şarkıları yaklaşık 24 milyon kişi tarafından izlenmişti. Geçtiğimiz aylarda ise Türk sanat müziğinin usta isimlerinden birisi olan ve “Mihriban” gibi hala popülerliğini yitirmemiş olan şarkıları besteleyip seslendiren Musa Eroğlu ile düet yapmıştı. Nevzat Ak ve Musa Eroğlu, Telli Turnam isimli şarkılarını yayınlamış ve şarkı 3 milyon izlenme almıştı.

Nevzat Ak bu kez sözü Hüseyin Tahmaz, müziği ise Naci Gül’e ait Sürgün’ü yayınladı. Müzik severlerin çoğunluğunun beğendiği şarkıya bir de hava eksi 10 derece iken yönetmen Onur Aldoğan’ın imzasıyla bir klip çekildi. İstanbul’da ve Kartepe’de olmak üzere iki farklı mekanda çekilen klip birleştirilerek tek hale getirildi. Kartepe’de bir çamlık ormanı içerisinde doğa ile iç içe çekilen klip dondurucu havaya rağmen tamamlandı. İstanbul’da çekilen klip ise bir gökdelenin üzerinde çekildi. Yerden 42 kat yüksekte çekilen klibin, karlı havanın aksine daha zorlu şartlarda çekimi yapıldı.

Zorlu hava şartlarına rağmen çekimi tamamlanan klip şarkı ile birleştirildi ve 22 Şubat tarihinde başta Youtube olmak üzere tüm dijital platformlarda aynı anda yayınlandı. Mert Agırlar’ın aranjörlüğünü yaptığı şarkı 15 gün içerisinde yaklaşık 32 bin kişi tarafından izlendi. Nevzat Ak, yeni şarkısını çıkarmak için bir süre konserlerine ara vermişti. Ünlü şarkıcı, yeni şarkısının yayınlanmasıyla birlikte konserlerine devam edecek.