Netflix, The Walking Dead 10. sezonunu kütüphanesinden kaldırdı

Takip Et:
Netflix, The Walking Dead 10. sezonunu kütüphanesinden kaldırdı
Netflix, The Walking Dead 10. sezonunu kütüphanesinden kaldırdı

Netflix, 31 Ekim 2010 tarihinden beri yaşamımızda olan zombi temalı The Walking Dead dizisinin 10. sezonunu kaldırdı. Tüm dünyada izlenme rekoru kıran The Walking Dead dizisinin 10. sezonu, 6 Ekim Salı günü Netflix platformunda yayımlandı. Ancak üyeler, bundan kısa bir vakit sonra bir afallamışlık yaşadı. Zira platform, yayımladığı 10. sezonu birkaç saat içerisinde kaldırdı.

The Walking Dead

The Walking Dead 10.
Netflix ise bu mevzu ile alakalı henüz bir açıklama yapmadı ancak mevzu ile alakalı neden soran bir Twitter kullanıcısına şu cevabı verdi:

“Öngöremediğimiz bir huysuzluk çıktı. Ama geri gelecek, tarihi kısa bir müddet sonra açıklayacağım.”

The Walking Dead

The Walking Dead mevzusu

Aynı isimli çizgi roman serisinden adapte edilen dizi, dünya çapında beklenmedik bir biçimde ortaya çıkan bulaşıcı bir akılsal hastalık neticeyi, uygarlığın sonunu getiren bir zombi istilasını mevzu ediniyor.

Bu dünyada, zombiler, hikâyenin geçtiği bölgenin mahallî argosunda “avareler” ismiyle anılmaktadır.
Başıboşlar, ayrıca, sıhhatli insanları ısırarak veya yıkım ederek içlerindeki zombi virüsünü bulaştırma yoluyla kendileri gibi birer zombiye dönüştürebilmektedir. Seri, bu barbar zombilerin ortaya çıkışını ve bu ani gelişme sonrasında kendilerini amansız bir hayat çabası vermek zorunda bulan bir minik grubun hikâyesini anlatıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.