Nesrin Cavadzade’yi sevindiren haber!

Geçtiğimiz günlerde saçlarını kazıtmaya düşündüğünü söyleyen Nesrin Cavadzade, kuaförlerin açılacağı haberini sevinçle karşıladı...

Takip Et:

Koronavirüs salgını sebebiyle Yasak Elma‘nın çekimlerinin durmasının ardından dizinin Şahika‘sı Nesrin Cavadzade de eve kapanmıştı. Bu dönemde en çok da saçlarını yaptıramamaktan şikayetçi olan güzel oyuncu, son anda alınan kararla büyük sevinç gösterdi. Bu mutluluğu paylaşıma döken oyuncu “11 Mayıs’ta kuaförler açılıyormuş” ifadeleriyle paylaşım yaptı.

Instagram’da yayınladığı fotoğraflarla güzelliğini ortaya koymaya devam eden ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir fotoğrafını yayınlayarak “Kafamı kazımakla, bu saçın her teline kurban olayım arasında gidip geliyorum.” notunu düşmüştü. Ünlü oyuncunun takipçilerinden bazıları “Kıyma saçlarına”, “Sakın yapma”, “Sakın Nesrin hanım böyle çok güzelsiniz”, “Abla öyle bir şey yapma ağlarım kafamı duvara falan vururum sakın sakın” yorumlarında bulunurken bazı takipçiler ise “Sen ne yaparsan yakışır” yorumunda birleşmişti.