Magazin

Nesrin Cavadzade’yi güldüren iddia!

Sezon sonunda ekranlara veda eden ‘Bizim Hikaye’ dizisi ile hayranlarının karşısına çıkan Nesrin Cavadzade, sinemada da boy göstermek istemiş ve ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ filminde rol almıştı. Filmin setinde tanıştığı oyuncu Yiğit Kirazcı ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen güzel oyuncunun, Kirazcı ile basına görüntü vermemek için evde bir araya geldiği konuşuluyordu.

AŞK HABERLERİNE GÜLDÜ GEÇTİ

Sevgilisi olduğu iddia edilen Yiğit Kirazcı ile ilk kavgasını ettiği ve evi terk ettiği haberleriyle magazin gündemine gelen ünlü oyuncu, çıkan haberler sonrası sosyal medya hesabından bir fotoğrafını yayınlayarak “Haberlere gülüyorum” dedi.

Instagram’da 1.3 milyon takipçisi olan Cavadzade, verdiği cesur pozlar ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu