Nesrin Cavadzade’ye kızan Zuhal Olcay galayı terk etti!

Önceki günlerde gerçekleşen ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ filminin galasında tatsız bir olay yaşandı. Basın toplantısına 2 saat geç gelen filmin başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade’ye kızan Zuhal Olcay, galayı terk etti…

0

Yeni oyuncu kadrosu ile beyazperdeye gelecek olan Aşk Tesadüfleri Sever filminin ikincisinin çekimleri tamamlandı. İpek-Ömer Faruk Sorak çiftinin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünde Nesrin Cavadzade ve Yiğit Kirazcı bulunuyor. Merakla beklenen filmin galası önceki günlerde Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapıldı.

NESRİN 2 SAAT BEKLETTİ, ZUHAL OLCAY ÇİLEDEN ÇIKTI

Oyuncuların tam kadro katıldığı partiye Nesrin Cavadzade geç geldi. Ünlü oyuncunun geç gelmesi sebebiyle basın toplantısı 2 saat geç başladı. Bu duruma sinirlenen Zuhal Olcay partiyi terk etti. Yönetmen İpek Sorak’ın ısrarlarıyla geri dönen ünlü sanatçı, gazetecilere film hakkında birkaç cümle söyledikten sonra partiden ayrıldı.

“YİĞİT BENİM İÇİN FAZLA YAKIŞIKLI”

Galada Yiğit Kirazcı’nın adının aşk dedikodularına karıştığı Nesrin Cavadzade’yi hayran hayran izlemesi gözlerden kaçmadı. Azeri oyuncu, aşk iddiaları için “Yiğit benim için fazla yakışıklı, ben çirkin erkek seviyorum.” Yorumunda bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here