Magazin

Nesrin Cavadzade sonunda patladı!

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece gibi oyuncularla Yasak Elma dizisinde oynayan Nesrin Cavadzade, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Instagram’da 1.4 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, seksi fotoğrafları ile sık sık adından söz ettiriyor. Bir dönem estetik yaptırdığı haberleriyle çok konuşulan ve eski fotoğrafları sosyal medyada yayılan Azerbaycanlı oyuncu, bugün yaptığı paylaşımla dış görünüşünü eleştirenlere yanıt verdi.

“KİLO ALMAYACAĞIM, KAŞLARIMA DOKUNMAYACAĞIM”

Kaşlarının kalın olduğu ve çok zayıf olduğu yönünde gelen yorumlara dayanamayarak cevap veren oyuncu, 47 kilo olduğunu ve kilo almayacağını söyledi. Ayrıca Cavadzade, kaşlarına müdahale etmeyeceğini de belirtti. Oyuncunun bu paylaşımına hayranları destek mesajları ile karşılık verdi.

Yiğit Kirazcı ile Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde oynayan ünlü oyuncu, filmin basın gösterimine geç kalınca tansiyon yükselmiş ve filmin oyuncularından Zuhal Olcay, alanı terk etmek istemişti. Olcay’ı filmin yönetmeni sakinleştirip basının karşısına çıkarmıştı. Galada özel hayatı hakkında da konuşan güzel oyuncu, partneri Yiğit Kirazcı ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını ifade etmişti. Kirazcı’nın çok yakışıklı olduğunu dile getiren Cavadzade, çirkin erkekleri beğendiğinden bahsetmişti. Yiğit Kirazcı’nın basın toplantısı sırasında ünlü oyuncuya bakışları olay olmuştu.

Nesrin Cavadzade ve Yiğit Kirazcı’nın sinema filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladıkları konuşuluyordu. Hatta iki ünlü oyuncunun ilk kavgalarını ettiği ve Nesrin Cavadzade’nin Kirazcı’nın evini terek ettiği öne sürülmüştü. İkilinin ilişkilerini gözlerden uzak yaşamak istedikleri de dedikodular arasındaydı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu