Nesrin Cavadzade ekranlara yeniden dönüyor!

Geçtiğimiz aylarda Bizim Hikaye dizisinden ayrılan Nesrin Cavadzade ekranlara yeniden dönmeye hazırlanıyor...

Nesrin Cavadzade

Başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade, Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’den 53. bölümde ayrılmıştı. Shameless adlı yabancı bir diziden uyarlanan Bizim Hikaye dizisi bu hafta 57. bölümü yayınlanacak. Nesrin Cavadzade (Tülay)’ın diziden ayrılmasından sonra diziye iki yeni isim dahil oldu. O isimlerden birisi Şebnem Köstem oldu. Köstem dizide “Meral” karakterini canlandırıyor. Diziye dahil olan diğer isim ise 54. bölümde Barış’ın kardeşi olduğunu iddia eden ve “Merve” karakterini canlandıracak olan Nur Berfin Çiroğlu oldu.

Nesrin Cavadzade, ekranlara yeni bir diziyle dönmeye hazırlanıyor. Bizim Hikaye dizisinde fakir bir kadın karakterini canlandıran Cavadzade’nin dünyaca ünlü La Casa de Papel dizisinde rol alacağı konuşuluyordu. Bizim Hikaye dizisine sürpriz bir şekilde veda eden Cavadzade yeni bir dizide rol alacağı için diziden ayrıldığı iddia ediliyor. Cavadzade’nin oynayacağı yeni dizinin detayları belli olmasa da oyuncu yeni dizisinde zengin bir iş kadını rolünü canlandıracağı iddialar arasında.

Nesrin Cavadzade gösterdiği başarılı dizi performansının ardından en son yurt dışında bir film projesinde rol almıştı. Güzel oyuncunun hayranları sosyal medyada mesaj yağmuruna tutarak kendisini artık zengin bir kadın rolünde görmek istediklerini söylemişlerdi.

Nesrin Cavadzade 2014 yılında vizyona giren “Kuzu” filminde gösterdiği muhteşem performansın ardından “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi olmuştu. Nesrin Cavadzade “Kış Güneşi”, “Çanakkale Yüzyıllık Mühür”, “Küçük Ağa”, “Görüş Günü Kadınları” gibi dizilerde rol almıştı.