NESLİŞAH ALKOÇLAR – ENGİN ALTAN ÇİFTİNDEN ŞAŞIRTAN KARAR!

Takip Et:

Sabah'tan Bülent Cankurt'un kaleme aldığı yazıya göre mutlu evliliklerini oğulları Emir ile taçlandıran çift, evlendiklerinden bu yana kiracı olarak oturdukları ve aylık 15 bin lira kira ödedikleri Beykoz'daki Çubuklu Vadi Evleri'nden villa satın aldı.

Kiracı oldukları sitede ev’lendiler

2014 yazında film sahnelerini andıran bir düğünle evlenen ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile güzel eşi Neslişah Hanım'ın fotoğrafları, nikah cüzdanının ardından bu kez de tapu senedinin üzerinde yan yana yapıştı.

Mutlu evliliklerini oğulları Emir ile taçlandıran çift, evlendiklerinden bu yana kiracı olarak oturdukları ve aylık 15 bin lira kira ödedikleri Beykoz'daki Çubuklu Vadi Evleri'nden villa satın aldı.

YENİDEN DEKORE ETTİRİYORLAR

Engin Altan-Neslişah Düzyatan çiftinin, çok sevdikleri bu sitede ev'lenmek istediklerini duyuyordum.
Gönüllerine göre bir villa bulunca kaçırmak istememişler ve 2.5 milyon dolar ödeyerek hayallerini gerçekleştirmişler.

'Ev alma komşu al' derler ya, Düzyatan çiftinin komşularının hepsi tanıdık. Türkan Şoray, Şahan-Selin Gökbakar, Mustafa-Emina Sandal, Alara Koçibey, Cem Hakko-Ronit Gülcan, Hakan-Aylin Saruhan; Düzyatan çiftinin komşularından sadece birkaçı…

Bu arada Düzyatan çifti satın aldıkları villaya henüz taşınmamış çünkü baştan ayağa yeniden dekore ettiriyorlarmış. (Yazının tamamı Sabah'tan okuyabilirsiniz)