Magazin

Neslihan Doğrusöz sosyal medyanın gündemine oturdu!

2 yıl önce ekranlarda olan ‘İşte Benim Stilim’ isimli moda yarışmasına katılan ve bir süre yarışmacı olan Neslihan Doğrusöz, yarışma sayesinde tanınmış ve sosyal medyada binlerce takipçisi olmuştu.

KIZ ARKADAŞIYLA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ…

Geçtiğimiz aylarda maskülen giyim tarzı ile dikkat çeken “cinsiyet mi değiştirdi?” sorularının sorulmasına sebep olmuştu. Styling danışmanlığı yapan Doğrusöz, önceki günlerde kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Sakal ektirdiğini söyleyen ünlü yarışmacı, “Yakın zamanda yeni halimle ortaya çıkacağım” açıklamasında bulunmuştu.

ADINI DORUK YAPTI

Neslihan Doğrusöz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla adını da değiştirdiğini duyurdu. Paylaşımına “Merhaba… Benim adım Doruk…” yazan Doğrusöz’e bir kısım takipçisi destek mesajları atarken bazı sosyal medya kullanıcıları ise eleştirdi.

Daha önce oyuncu Nil Erkoçlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuş ve Rüzgar Erkoçlar adını almıştı. Erkoçlar, 2017 yılında Tuğba Beyazoğlu ile dünyaevine girmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu