Kültür ve Sanat

Neslihan Atagül’den eşine destek!

,TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisinde Aziz Korkmazer kararkterine hayat veren oyuncu Kadir Doğulu, mesleki olarak hareketli günler yaşıyor. Bir yandan dizi çekimlerine devam eden Doğulu, bir yandan da kariyerinde ilk kez yer çıktığı tiyatro sahnesinin heyecanını yaşıyor.

Usta oyuncu Haldun Dormen ve Göksel Kortay’ın senaryosunu yazdığı Amiral Battı Kaçıyorusss isimli oyunun yönetmen koltuğunda da senaryoda imzası bulunan Göksel Kortay oturuyor. Tiyatro oyunun oyuncu kadrosunda ise Kadir Doğulu’nun yanı sıra Çiğdem Batur, Hakan Eratik ve Yeliz Şar gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

“KADİR OYUN İÇİN ÇOK ÇALIŞTI”

Uzun süren hazırlık sürecinin ardından Amiral Battı Kaçıyorusss dün akşam ilk kez sanatseverlerin karşısındaydı. Oyunu izlemeye gelenler arasında Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül de vardı. 25 Ekim’de çekimleri başlayan Sefirin Kızı dizisi için Muuğla’da bulunan güzel oyuncu, eşini yalnız bırakmamak için 1 günlüğüne İstanbul’a geldi. Oyun öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun ilk tiyatro deneyimi için uzun bir hazırlık süreci geçirdiğini ve çok çalıştığını söyledi.

Amiral Battı kaçıyorusss’un ilk sahnesinden sonra ekip basın mensuplarının karşısına geçti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kadir Doğulu, çok heyecanlı olduğunu belirtti. Usta isimlerin kendilerine yardımcı olduğundan dile getiren ünlü oyuncu, ekibin aile gibi olduğunu söyledi. Doğulu, eşi neslihan Atgül’ün kenidini izlemeye geldiğinin hatırlatılması üzerine “Henüz Neslihan’ı göremedim” yanıtını verdi. Eşinin çekimleri Muğla’da devam eden dizisinin setine iş yoğunluğu sebebiyle gidemediğini ifade eden oyuncu, ilk fırsatta Muğla’ya gideceğini sözlerine ekledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı