NESLİHAN ATAGÜL VE BURAK ÖZÇİVİT’Lİ ‘KARA SEVDA’NIN BÜYÜK ÇÖKÜŞÜ!..

Takip Et:

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in yer aldığı 'Kara Sevda' dizisi büyük tanıtım kampanyasıyla ekran macerasına başladı. Burak Özçivit hayranları merakla bu diziyi bekliyordu. Neslihan Atagül’ün hayranları da sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dizinin tanıtımında büyük rol oynadı ama maalesef ilk bölümün reytingleri kanalı ve yapımcı firmayı memnun etmedi.

 

Dizi total grubunda rakiplerine mağlup olup 3. sırada yer alırken AB grubunda ise, Star TV'ye tam anlamıyla hüsran yaşattı. 9.04 share alabilen 'Kara Sevda' ancak 6. olabildi. Diriliş Ertuğrul, Poyraz Karayel ve O Ses Türkiye gibi iddialı yapımların hepsi Kara Sevda'nın üstünde yer aldı.

 

STAR TV YÖNETİMİ ŞOKTA! BU DENLİ HAYRAN KİTLESİ OLAN BURAK ÖZÇİVİT'İN DİZİSİ NEDEN HÜSRANA UĞRADI?

 

Peki, ilk bölümdeki bu başarısızlığın sebebi ne olabilir? Hemen sayalım:

Burak Özçivit sevilen bir isim ama magazin kameralarına takındığı sert ve umursamaz tavırlar onu ekranda antipatik gösterdi. Büyük kitlelere sempatik görünmek yerine sürekli kaçan biri gibi göründü.

 

Burak Özçivit ve Kadir Doğulu'nun Neslihan Atagül yüzünden yaşadığı sert polemik diziye büyük darbe vurdu. Fahriye Evcen'in seti basması da projenin yara almasına neden oldu. Dizinin kahramanları izleyiciye gerçek ve samimi gelmedi.

 

Ve son bir sebep daha! Dizinin konusu tam bir zengin kız fakir oğlan hikayesi! Esas oğlan daha sonra zengin oluyor ve sevdiği kadının evlendiği kötü yürekli zengin çocuktan intikam almaya çalışıyor. Yani bildiğiniz Ferdi Tayfur filmi… Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'le rol aldığı film de senaryonun yetersizliği nedeniyle eleştirilmişti. Dizinin yapımcısı bu konuda acil önlem almalı.

 

Elbette ilk bölümdeki düşük reytingin yükselme şansı hala var ama projenin uzun vadeli ve kalıcı olması için yapım firması tarafından bu eksiklerin düzeltilmesi gerekiyor. Yoksa bu kadar iddialı projelerin arasında ekran macerası kısa sürebilir. (cansizkus.com)