Magazin

Neslihan Atagül ‘ü Kızdıran Soru Ne?

Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu geçtiğimiz gün Karaköy’de görüntülendi. Neslihan Atagül gazetecilerin sorduğu soruya sinirlenerek “Soru sormak için soruyorsunuz” dedi. Detaylar haberimizin devamında….

Neslihan Atagül kimdir?

Neslihan Atagül Fena Kızdı

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu önceki gün Karaköy’de Atagül’ün reklam yüzü olduğu giyim markasının lansmanından çıkarken görüntülendi. Üzgünüm ama bu son sorularınız insanı çileden çıkarır. Hiç alakası yokken garip sorular soruyorsunuz.”

İçime Sinmedi

Atagül kendisine yöneltilen  ‘çocuk düşünüyor musunuz’ sorularına, “Evet, ben düşünüyorum. Siz düşünüyor musunuz?” şeklinde yanıt verdi.

Geçen yıl hayatını kaybeden Neslican Tay’ın hayatının beyaz perdeye aktarılacağı ve Tay’ı canlandırması için Neslihan Atagül’e teklif götürüldüğü oyuncunun teklifi reddettiği iddia edilmişti. Öyle bir şey gerçek değil. Yok öyle bir şey, oynamayacağım. Teklif geldi ama içime sinmeyen bir şeyler vardı, onları belirttim profesyonel şekilde. Bu işte kendimi iyi hissetmeyeceğimi, çok da verimli olmayacağımı söylemiştim ama buna rağmen haberler çıkınca garip bir algı yaratılmaya çalışıldığını hissettim burada. Bu işi daha fazla uzatmamak lazım, gerek de yok zaten.

Kadir Doğulu, eşi Atagül’ün rol arkadaşı Burak Özçivit’le öpüşmesinin ardından gerilim yaşamıştı. Bizde yanlış olmaz” yanıtını vermişti..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu