Neslihan Atagül, küs olduğu Fahriye Evcen’e destek verdi!

Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit ile 'Kara Sevda’ dizisinde başrol oynayan Neslihan Atagül'ün o dönemden beri Evcen ile küs olduğu konuşuluyordu. Fahriye Evcen'e gelen ağır eleştiriler ikilinin arasını düzeltecek gibi görünüyor...

Fahriye Evcen ve Neslihan Atagül, ilk çıkış yaptıkları ‘Yaprak Dökümü’ dizisinin oyuncu kadrosunda birlikte yer almıştı. İkisine de uğurlu gelen dizi sonrası iki oyuncunun da yıldızı parlamış ve başarılı işlere imza atmıştı.

FAHRİYE VE NESLİHAN’IN ARASI EŞLERİ YÜZÜNDEN AÇILMIŞTI…

Neslihan Atagül bir dönem ‘Kara Sevda’ dizisinde eski arkadaşı Fahriye Evcen’in eşi Burak Özçivit ile kamera karşısına geçmişti. İddiaya göre; Atagül’ün eşi Kadir Doğulu ve Burak Özçivit’in tartışmasından dolayı Neslihan Atagül ve Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin de arası bozuldu. Neslihan Atagül, partnerinin düğününe de gitmedi. Neslihan Atagül’ün ve Fahriye Evcen’in 1 yıl arayla giydikleri gelinliklerinin de benzerliği dikkat çekmişti.

“İNSANLARIN ÜZERİNE BU KADAR GİTMEYİN”

Aralarının bozuk olduğu konuşulan ikiliden Neslihan Atagül, önceki gün magazin muhabirlerinin soruları üzere 4 ay önce oğlu Karan’ı dünyaya getiren Fahriye Evcen’e kilosu yüzünden yöneltilen ağır eleştirileri yorumladı. “Arkadaşlar hayat bu. Bunlar normal şeyler. İnsanların üzerine bu kadar gitmeye gerek yok.” diyen Atagül, “Eski partneriniz baba oldu ne söylemek istersiniz?” sorusu üzerine ünlü çift hakkında “Allah mutlu mesut etsin. Sağlıklı, neşeli ve uzun ömürleri olsun” temennisinde bulundu.