Neslihan Atagül İstanbul’u terk ediyor!

Engin Akyürek'le birlikte 'Sefirin Kızı' isimli dizide oynayacak olan Neslihan Atagül, çekimleri Muğla'da gerçekleşecek dizi için Muğla'ya yerleşecek. Otelde kalmak istemeyen oyuncu, oradan bir ev tutacak...

Takip Et:

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Engin Akyürek, sonunda ‘Sefirin Kızı’ isimli dizi ile ekranlara dönme kararı almıştı. Yapım şirketi bir süre yakışıklı oyuncuya partner aramış ve sonunda Neslihan Atagül’de karar kılmıştı.

MUĞLA’DA KÖY EVİ ARIYOR

Kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile mutlu bir evlilik sürdüren Neslihan Atagül, eşi ile birlikte önce memleketi Giresun’a gitmiş, sonra da her yıl olduğu gibi bu yıl da karavan tatiline çıkmıştı. Tatil dönüşü çekimlere başlayacak olan Atagül, dizinin Muğla’da geçmesi sebebiyle Muğla’ya yerleşecek. Dizi ekibi için ayarlanan otelde kalmak istemeyen güzel oyuncu, kendisine ev bakmaya başladı. Doğa ile iç içe olmayı sevdiği biline Atagül, bir köy evinde yaşamaya karar verdi. Müstakil bir ev bulmak isteyen oyuncunun eşi Kadir Doğulu da fırsat buldukça Atagül’ün yanına gidecek.