Nergis Kumbasar’dan Mehmet Ali Erbil açıklaması!

Nergis Kumbasar, eski eşi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı...

nergis-kumbasar-mali

Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Nergis Kumbasar, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Kumbasar, eski eşi Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunun çok daha iyi olduğunu, hatta yeniden parmak sallamaya başladığını ifade etti.

Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil’le özdeşleşen “Parmaktan sonra” işaretini yapabildiğini söyleyen Kumbasar, eski eşinin hayati bir hastalık atlattığını ve zor dönemlerden geçtiğinin altını çizdi.

Nergis Kumbasar, Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunun, önceki haftalara göre daha iyi olduğunu ve konuşmasında hiç bir sıkıntı olmadığını belirtti. Her türlü yemek yiyebilecek seviyeye gelen Mehmet Ali Erbil’in fizik tedavi gördüğünü de belirten Kumbasar, eski eşinin ne zaman taburcu olacağı hakkında bilgi sahibi olmadığını söyledi.

Kızı Yasmin Erbil’in de, babasının sağlık durumu hakkında yaptığı paylaşımlar için de şu sözleri ifade etti: “Yasmin, babasını hiç bir zaman ihmal etmedi. Yasmin nerede ne yapacağını iyi bilen birisi. Yaptığı paylaşımları kısıtlayamayız.”