Medya

Nejat İşler’in yer aldığı BluTV yapımı dizinin başlama tarihi belli oldu

BluTV’nin özel yapımı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ için geri sayım devam ediyor. Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’i kendi şehrinde bakacağımız ve kadrosunda Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum’u buluşturan dizinin ilk kısmının yayın tarihi belirli oldu.

Merak edilen dizi, 27 Ekim’de yalnızca BluTV’de yayınlanacak. Cemiyetteki çürümenin çözümünü kendi hakında bulan sert ve eforlu insanların hikâyelerinin anlatıldığı dizinin afişi ve yeni tanıtımı yayınlandı.

Türkiye’nin hoşlanılan dijital platformu BluTV’nin ilk tanıtımı yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada çok konuşulan; senenin en iddialı projelerinden ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ 27 Ekim’de seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Fenomen haline gelen Ercüment Çözer’i Nejat İşler ilk defa kendi kenti olan İstanbul’da bakacağımız dizinin öyküsünde; cemiyetteki dejenerasyon, sapkınlık ve makûslukların içine sıkışmış iki genç insanla ömrünü bu gayrete adamış Çözer’in yolları kesişiyor. Yayınlanan tanıtımda; Helen Miray Daner ve Savaş Boran Kuzum başlarına gelen vakalar nedeniyle hakın elinden kaçanların peşine düşmeye karar verir. Bunu bilen Ercüment Çözer ise hürmetsizlere savaş açan bu ikiliye kendini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır.
Inter Medya yapımcılığındaki dizinin senaryoculuğunu Ercan Mehmet Erdem üstlenirken, rejisör koltuğunda Ali Taner Baltacı oturuyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu