Medya

Nejat İşler’in Saygı dizisinin yayın tarihi belli oldu!

BluTV’nin özel yapımı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ için geri sayım devam ediyor. Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’i kendi şehrinde bakacağımız ve kadrosunda Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum’u buluşturan dizinin ilk kısmı 27 Ekim’de yalnızca BluTV’de yayınlanacak. Cemiyetteki çürümenin çözümünü kendi hakında bulan sert ve eforlu insanların hikâyelerinin anlatıldığı dizinin afişi ve yeni tanıtımı yayınlandı.

Türkiye’nin hoşlanılan dijital platformu BluTV’nin ilk tanıtımı yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada çok konuşulan; senenin en iddialı projelerinden ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ 27 Ekim’de seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Videodan seyredebilirsiniz.

Yayın tarihine gün sayan diziden dikkat çekici yeni bir tanıtım ve afiş paylaşıldı.

Fenomen haline gelen Ercüment Çözer’i Nejat İşler ilk defa kendi kenti olan İstanbul’da bakacağımız dizinin öyküsünde; cemiyetteki dejenerasyon, sapkınlık ve makûslukların içine sıkışmış iki genç insanla ömrünü bu çabaya adamış Çözer’in yolları kesişiyor.
Ercüment Çözer’in “Benim kanunlarım devletin kanunlarından daha eforlu” sözleriyle alan okuduğu tanıtımda baktığımız Çözer’in rehabilitasyon merkezi ise orada yaşanacak gerilimin sinyallerini veriliyor.

‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin kadrosunda Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner’in yanı sıra Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can yer alıyor. Inter Medya yapımcılığındaki dizinin senaryoculuğunu Ercan Mehmet Erdem üstlenirken, rejisör koltuğunda Ali Taner Baltacı oturuyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu