Yaşam

Nejat İşler’in eski halinden eser yok!

2013 yılında final yapan Behzat Ç. dizisi yeniden çekilmeye başlamıştı. İlk sezonu yayınlanan dizi sezon finali yapmıştı. 6 yıl önce olduğu gibi yeni bölümlerde de Behzat Ç.’nin oyuncu kadrosunda yer alan Nejat İşler, önceki gün Bodrum’da görüldü. 47 yaşındaki oyuncunun kilo aldığı gözlerden kaçmadı. Ayrıca Nejat işler uzayan saç ve sakalları ile dikkat çekti.

BEHZAT Ç. İÇİN SAÇLARINI KAZITMIŞTI…

Televizyonda son olarak İntikam dizisinde Beren Saat ve Mert Fırat ile birlikte oynayan Nejat İşler, 2014 yılında final yapan dizinin ardından uzun süre sağlık sorunları ile boğuşmuştu. 5 yıl önce septik şok geçiren ve 3 ay komada kalan Nejat İşler, bu süreçte İstanbul’u terk edip Bodrum Gümüşlük’te yaşamaya başlamıştı. Sık sık Bodrum sokaklarında görülen Nejat İşler sürekli olarak imaj değiştiriyor. Behzat Ç. dizisinin çekimlerine başlamadan önce saçlarını kazıtan İşler, bu imajı ile hayranlarını epey şaşırtmıştı. Behzat Ç. dizisinde canlandırdığı Ercüment Çözer karakteri için imaj değişikliğine giden Nejat İşler yeniden eski haline dönmüş oldu.

Öte yandan Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı Behzat Ç. dizisi hakkında herkesi şoke eden bir iddia ortaya atılmıştı. İddialara göre; dizinin en önemli karakteri olan Behzat Amiri canlandıran Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç.’den ayrılacak. Senaryoda yapılan değişikliklerden haberdar edilmeyen Beşikçioğlu, duruma sinirlenerek resti çekti. Konu hakkında bir açıklama yapılmazken yapımcıların usta oyuncuyu kararından dönmesi için ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu