Magazin

Nejat İşler: Hayatla bağlarım koptu!

Nejat İşler, katıldığı özel bir söyleşide hayatının dönüm noktasını anlattı: “2000 yılında başıma anlatamayacağım bir şey geldi. Garip bir şekilde hayatla bağım koptu. Ama ardından bir anda arka arkaya işler gelmeye başladı. Bu günlerime ulaştım.”

Gençlik yıllarında kitap ve plak satarak geçimini sağladığını söyleyen ünlü oyuncu, “İlk başlarda sokakta satıyordum. Ardından bir arkadaşımla bir dükkan açtık. Sonrasında da para biriktirdim” şeklinde konuştu.


Nejat İşler, sözlerine şöyle devam etti: “2000 yılında başıma anlatamayacağım bir şey geldi. Garip bir şekilde hayatla bağım koptu. Biriktirdiğim parayla ya Japonya’daki Dünya Kupası’na gidecektim ya da laptop alacaktım. Ben laptop aldım. Sonra bir senaryo geldi. Ardından arka arkaya işler gelmeye başladı. Bu günlerime ulaştım.”

Seyirci, Nejat İşler’den eski Beyoğlu’ndaki gece hayatı ile bugünkü gece hayatını kıyaslamasını istedi. İşler’in yanıtı şöyle oldu; “Üç dört yıldır bence çok farklı. Ben böyle eğlence görmedim. Benim evim sekizinci katta olmasına rağmen eve bayağı bağırış çağırış ses geliyor. Birisine bir şey yapıyorlar sanıyorum. Kendim de çok dışarı çıkmam ama çıkıyorsam da kafam çok güzeldir.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu