Nehir Erdoğan yeniden ‘Melek’ oldu!

Önceki günlerde ilk bölümü yayınlanan Benim Adım Melek dizisinin basına açık özel gösterimi yapıldı...

Takip Et:

Koçum Benim dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan ünlü oyuncu Nehir Erdoğan, 2004-2007 yılları arasında yayınlanan Yabancı Damat dizisi adını geniş kitlelerce duyurmuştu. Yabancı Damat’ın Nazlı’sı olarak Yunanistan’da da tanınan güzel oyuncu, son olarak geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memocan isimli dizide Melek Karakterine hayat vermişti. 2014 yılında görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil ile dünyaevine giren Nehir Erdoğan, eşi ile birlikte Paris’te yaşamaya başlamıştı. 39 yaşındaki ünlü oyuncu, Paris’te yaşamaya başladıktan sonra setlere de ara vermiş ve 4 sene televizyonda yer almamıştı.

‘BENİM ADIM MELEK’E ÖZEL GALA

Ekranlara döndükten sonra ara vermek istemeyen Nehir Erdoğan, İkizler Memocan dizisinin final yapmasının ardından yeni sezonda Benim Adım Melek isimli diziyle ekranlarda olmaya devam edecek. Son olarak Verda dizisinde yer alan Kutsi ile başrol oynayacağı Benim Adım Melek’te ‘Melek’ karakterine hayat verecek olan Nehir Erdoğan’ın dizisi geçtiğimiz çarşamba günü yayın hayatına başladı.

Dizi ekibi yapımın televizyon ekranlara merhaba demesini düzenledikleri bir gala ile kutladı. Dizinin oyuncuları Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk ve Mustafa Mert Koç’un katıldığı geceye oyuncular ve ekibin yanı sıra dizinin jenerik müziğinde imzası olan Aydilge’de katıldı. Gala Benim Adım Melek’in çekimlerinin bir kısmının geçtiği Gaziantep’te yapıldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizinin ilk bölümünü izleyenler, bölümün sonunda oyuncuları ayakta alkışladı. Aydilge, gecede jenerik şarkısını canlı olarak seslendirdi.