Medya

Nehir Erdoğan yaktın ortalığı! Benim Adım Melek’te bu kadar acıya yürek dayanmaz!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Benim Adım Melek dizisinde ikinci sezon büyük bir coşku ile devam ediyor. Çarşamba akşamları izleyicilerle TRT1 ekranında buluşan dizide Melek’in hastalığını bilen Seyit Ali, büyük vicdan zulmü yaşıyor. Melek’in vaziyeti makûslaşıyor, bunca zaman kızına sürükleten Seyit Ali, şimdi vicdana geldi.

Defne’nin “Annem can veriyor dede” sözleri pek çok izleyicinin kulaklarında yankılandı. 34. kısımda öyle tesirli sahneler vardı ki, izleyiciler ekran başından kalkamadı.Seyit Ali, karakterinin onca zaman süresince kızının hastalığını bilmemiş olması büyük bir tenkit kaynağıydı.

Artık o dönem geride kaldı.
Nehir Erdoğan zaferli performansı ile takdir toplarken, acılı öykünün tutkunu olan izleyiciler 14 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak 35. yeni kısmı coşkuyla bekliyor.

Yeni kısımdan ilk görüntüler yayınlandı. Seyit Ali’nin gözyaşları herkesi etkileyecek. Melek, “Baba, sen bir daha bana hiç kızım diye sarılmayacak mısın?” biçimindeki sözleriyle acıyı daha da artırdı.

Melek, babasının gözleri önünde yere kapaklandı.Anlaşılan izleyici yeni kısımda hüngür hüngür ağlayacak, pek çok sahne tespit edecek.

İşte 14 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak Benim Adım Melek 35.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu