Medya

Nehir Erdoğan filtresiz mutlu, Belçim Bilgin Hekimoğlu setinde tatlı bir anda, Begüm Birgören bir yaşına daha girdi

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Ünlü adların instagram paylaşımları, takipçilerini de mutlu eden pozlarıyla alakayla izleniyor. Kimi en mutlu zamanlarını paylaşırken, kimi oynadığı diziden, kimi ev halinden, kimi arkadaşlarıyla toplandıkları sevinçli anlarından, kimi doğum günü partilerinden paylaşımlar yapıyor.

Eylül ayının gelmesiyle beraber set telaşları da başladı. Diziler bir bir yayına girerken oyunculardan daha çok set resimleri geliyor.
Ortak konseptleri mutlu anlarından kareler olması.


3 bayan oyuncunun paylaşımları, bugünün göze çarpanları arasındaydı. Nehir Erdoğan, Begüm Birgören ve Belçim Bilgin’in mutlu anlarıyla instagram’da yerlerini aldılar.

Onlardan ilki TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde oynayan Nehir Erdoğan. Oyuncu, birçok yaptığı paylaşımlardaki resimlerinden çok, yanına düştüğü anekdotla noktaya değiniyor. Çünkü derin anlamlar kapsayan sözler, cümleler kullanmayı hoşlanıyor oyuncu.
Filtresiz paylaşımında deniz kenarında sevimli köpeğiyle yanyana…

işte bazen öyle. dünyanın en mutlu anı. filtre miltre işlemez. 🌊

Yeni sezonda Kanal D’nin Hekimoğlu dizisine katılan Belçim Bilgin’in de neşeyi hayli yerinde. Oyuncu, kamera ardında rol dostuyla tebessümürken takılmış nesnele.
Çünkü oyuncu doğum gününü kutluyor. Bir yaş daha alan Birgören, doğumgünü pozuyla nesnellere mutlu anlarını yansıtmış ve mutlulukla alakalı duygularını paylaşmış.

İşte o paylaşım…

20 Eylül💫 Bir yaşıma daha girdim.✨
Yeniden tek başıma resmimin olmadığı bir gece daha..🥰 Neyse ki bu canımın yarısı kadının da bugün doğumgünü❤️ @sebnembirgoren
“Kaç yaşında olduğunuzu öğrenmeseniz kaç yaşında olurdunuz?” Verdiğim yanıt aralıksız değişiyor ama mutluluğun şartlara bağlı bir şey olmadığını, hayatı bunun üzerine kurmanın rahatlığını bildiğim bir yaştayım.
Mutluluğun şimdi olduğunu, yarına ertelenenlerin ‘mut’ değil ‘umut’ olduğunu fark ediyorum. Mutluluk ruhun mevzusuymuş💫 ..ve ebedîymiş❤️ Her şey için hamdolsunsun.🙏🏽

#happybirthday #iyikidoğdunşeboli #20eylül #22eylül #levhimahfuz

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu