Medya

NEDEN AYRILDI? SÖYLEMEZSEM OLMAZ’DA ÖMÜR VAROL NEDEN YOK?

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında eleştirmenlik yapan Nihat Doğan ile yılların sunucusu Ömür Varol yumruk yumruğa kavga etti.


 

Peki Varol neden programda yok?

 

Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" adlı programda "daha fazla magazin" talep eden Nihat Doğan'la yumruklaşan sunucu Ömür Varol, kanaldan ayrıldı. Varol, "Televizyonculuk ya da gazetecilikle ilgisi olmayan kişilerle aynı masada program yapmak ciddi anlamda zorladı. Cehalet de cabası!" açıklamasında bulundu.

 

Beyaz TV'de ekranlara gelen "Söylemezsem Olmaz" adlı programın üç sunucusu önceki gün kavga etmiş, Nihat Doğan'la sunucu Ömür Varol yumrukalaşmıştı.

 

ÖMÜR VAROL PROGRAMDAN AYRILDI

 

Nihat Doğan'ın "daha fazla magazin" talebi sonrası çıktığı belirtilen kavga sonrası kanaldan ayrıldığını duyuran Ömür Varol, "Televizyonculuk ya da gazetecilikle ilgisi olmayan kişilerle aynı masada program yapmak ciddi anlamda zorladı. Cehalet de cabası! Profesyonellik gereği idare etmeliydim. Ve lakin bir yere kadar… Bizi, artık başka projeler bekler… Kaliteli insanlarla kaliteli işler… Ne demişler; köpeklerle yatan pirelerle uyanır. İyi hayatlar, güzel insanlar" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu