Magazin

Nebahat Çehre, Beren Saat hakkında konuştu!

2008 ve 2010 yılları arasında yayınlanan ‘Aşk-ı Memnu’ dizindeki performansları ile hala dizi ile anılan Nebahat Çehre ve Beren Saat’nin önceki günlerdeki yorumlaşması sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda vefat eden arkadaşı Aykut Cömert’in hediyesi olan oyuncak bebekle fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Saat’in nemli gözleri dikkat çekmişti. Fotoğrafa yorum yapan Çehre, “O güzel gözlerin hiç nemlenmesin” yazdı. Saat ise  “Artık hiç kimse gitmesin” diyerek cevap verdi.

“BEREN BENİM KIZIM”

Duygulandıran bu yorumlaşma sonrası görüntülenen Nebahat Çehre, Beren Saat hakkında konuştu. “Beren benim kızım. Çok sevdiğim bir insan, onun en ufak üzüntüsü beni de üzüyor. Umarım çok mutlu olur. Hakikatten ‘gözünde nem’ bile olmasın.” diyen usta oyuncu, şu sıralar görüşemediklerini anlattı.

“BEREN’İN YANINDAYIM, BİR ANNESİ BİR ABLASI GİBİ…”

“Aynı kuaföre gidiyoruz orada karşılaşıyoruz. ‘Görüşelim’ diye anlaşıyoruz ama işlerin yoğunluğundan dolayı bir türlü ayarlayamıyoruz.” şeklinde konuşan Çehre “Bir dost olarak her zaman Beren’in yanındayım, bir annesi bir ablası gibi…” sözleriyle Beren Saat’e destek oldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı