Ne lanet karakter, Sefirin Kızı dizisinden çıksın artık!

Takip Et:
Ne lanet karakter, Sefirin Kızı dizisinden çıksın artık!
Ne lanet karakter, Sefirin Kızı dizisinden çıksın artık!

Magazinn / Ayrıntı – Pazartesi akşamları izleyicilerle Star TV ekranında buluşmakta olan Sefirin Kızı dizisinin 23 kısmı geride kaldı. Dizinin coşkulu sahnelerle dolu ikinci sezonu alaka bakmaya devam ediyor. Her ne kadar izleyiciler pek çok tenkitte bulunsa da Sefirin Kızı dizisinin reytinglerinin iyi bir noktada olduğu da net…

Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin öyküsüne yönelik olarak sosyal medyada tenkitler hiç bitmiyor… Evvel Nare’ye yönelik ‘bayana şiddet’ içerikli tenkitlerin ardından, Gediz karakterinin arka tasarıya atılmaya çalışılmasına gösterilen tepkiler üst üste gelmişti.

Sefirin Kızı hayranları şimdi de öyküde Akın ve Menekşe karakterlerinin bu kadar çok öne çıkmasından ve makûsların yarattığı neticelerden rahatsız… “Saçmaladılar iyice, artık şu Menekşe’nin oyunu ortaya çıksın” diye yorum yapan dizi hayranları, Tülin Yazgan’ın canlandırdığı Menekşe karaktere sanki gıcık oluyor.
Yazgan, izleyicileri gıcık ediyor belki ama bunu çok galibiyetli rol yapmasına da borçlu.

Erhan Alpay’ın canlandırdığı Akın ile Menekşe muhabbetinin artık sıkmaya başladığını da sosyal medya eleştirilerini bakabilirsiniz.

Sefirin Kızı dizisinin 24. yeni kısmında Melek’in başına gelenler artık izleyicileri başkaldırı ettirdi.
Şimdi ise Melek hayat savaşı veriyor..

Sefirin Kızı dizisinde Melek’e bir şey olmasını istemeyen dizi hayranları, artık Menekşe ve Akın’ın oyunlarının bitmesini ve öyküde değişik ayrıntılara önemsenmesini istiyor.

“Menekşe’nin yaptıkları çıksın ortaya, izlerken asap krizi geçiriyorum, ne lanet bi karakter” diye yorum bırakan bir izleyici, Sefirin Kızı hayranlarından büyük yardım buldu.

İşte 19 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan 24.