Medya

Ne kadar da benziyor… Büşra Develi, vefat eden babasının fotoğrafını paylaştı, acı hikayesi hatırlandı

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Ünlü oyuncu Büşra Develi, 1993 İzmit doğumlu bir ad. 20015 senesinde Tatlı Minik Palavracılar adlı diziyle yaşamımıza giren galibiyetli oyuncu, daha sonra Tatlı İntikam, Fi, Mehmet Bir Cihan Fatihi dizilerinin yanı sıra Ayla, Hadi Be Oğlum, Arada ve Karakomik Filmler adlı sinema filmlerinde rol aldı.

Oyuncu şu gizemeler, atv’de yayınlanacak olan Akıncı adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Büşra Develi’nin adı bir dönem magazinde de çok geçmekteydi, çünkü kendisi gibi oyuncu olan Burak Deniz ile uzun bir beraberlik yaşadı.

O sebeple son yaptığı paylaşım da dikkat çekti. Çünkü oyuncu, seneler evvel kaybettiği babasının bir resmini hiç bir yorum yapmadan yalnızca siyah bir kalp emojisi ile yayınlamıştı. Oyuncunun babasına olan özleminin derinleştiği yaptığı paylaşımdan anlaşılmakta.

Büşra Develi’nin babasıyla öyküsü ise azıcık buruk. Çünkü oyuncu, İlkokul senelerinde taşındıkları Antalya’da anne ve babasının boşanmasıyla güç günler yaşamış. Lise dönemine denk gelen boşanma sonrasında Büşra Develi’nin babası Kocaeli’ne dönmüş, o ise Antalya’da annesi ile yaşamaya devam etmiş.

Ancak şeker hastası olan babasının rahatsızlığının ilerlemesi ve yaşamını kaybetmesiyle de derin bir acı yaşamış. 3 kız kardeşi olan Büşra Develi, fikir senelere rağmen babasına dinlediği sevgiyi hiç kaybetmediği de anlaşılıyor.

Yaşamı süresince oyunculuk hayali kuran Büşra Develi, bu sebeple İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro kısmına girmiş bir ad. Daha üniversitenin 3. senesinde de ilk işi olan Tatlı Ufak Palavracılar’da rol aldı.

İşte o paylaşım…

♥️

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu