Ne diziymiş! Tuba Büyüküstün, o diziye resmen takılı kaldı!

Takip Et:
Ne diziymiş! Tuba Büyüküstün, o diziye resmen takılı kaldı!
Ne diziymiş! Tuba Büyüküstün, o diziye resmen takılı kaldı!

Magazinn /Ayrıntı – Ekranlara son olarak Cesur ve Hoş dizisi ile gelmişti Tuba Büyüküstün. Son senelerde dizi mevzusunda daha tercih edici davranan oyuncu, bir vakittir sosyal medyada yaptığı paylaşımla noktaya değiniyor. Oyuncu, bir kaç seferdir rol aldığı bir dizideki resimleriyle atıfta bulunmaya devam ediyor.

Hakikatinde bugüne kadar çoğu zaman dizi ve sinema filminde oynadı. Ancak rol aldığı bir dizi var ki anlaşılan o dizide de oynadığı karakter de usundan çıkmıyor! O’nu ilk olarak Sultan Makamı dizisiyle izlemiştik.
Çağan Irmak’ın Babam ve Oğlum filminde de rol alan Tuba Büyüküstün, gerçeğinde büyük çıkışını Ihlamurlar Altında ile yapmıştı.

Büyüküstün’ün kariyerinde ehemmiyetli bir yere sahip olan bir öbür dizi de Isyankar oldu. Ardından Gönülçelen dizisi de yeniden bir başka anılarda kalan diziydi. İşte bu dizinin ardından rol aldığı 20 Dakika adlı dizi, Tuba Büyüküstün için apayrı anlaşılan!

Çok uzun sürmedi gerçeğinde. 2013 senesinin Ocak ayında başlayan ve aynı senenin Haziran ayında 25.
Ancak görünen o ki 20 Dakika Tuba Büyüküstün’ün gönlünde ayrı bir yer yakalıyor.

Kara Para Aşk ve Cesur ve Hoş dizileri çoğu zaman ülkeye satılan oyuncu için 20 Dakika dizisi değişik. İlker Aksum, Fırat Çelik, Müjde Uzman, İpek Bilgin ile beraber kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün, Melek Halaskar adlı bir bayanı canlandırıyordu.

20 Dakika, dram ağırlıklı bir diziydi. Star TV’de yayınlanıyordu ve mutlu bir evlilik yaşayan Ali ve Melek Halaskar çiftinin bir gece Melek’in bir cinayetle yargılanarak mapusa girmesiyle altüst olması ve kocası tarafından cezaevinden kaçırılmasını mevzu almaktaydı.

Büyüküstün aradan geçen 7 seneye karşın bir vakittir o dizide çekilen resimlerini paylaşarak anımsatma yapıyor.
Bazı hayranları da oyuncuya hak vererek Melek karakterini hiç unutmayacaklarını belirtiyorlar yorumlarında.

#melek 🦋

.