Ne diziymiş, rekora doymuyor! Mucize Doktor bile Masumlar Apartmanı’nı kıskanır!

Takip Et:
Sosyal medyada Masumlar Apartmanı zirveyi ele geçirdi!
Sosyal medyada Masumlar Apartmanı zirveyi ele geçirdi!

Dizi hayranları anımsayacaktır, 2019-2020 sezonunda ‘rekora doymuyor’ stili haberler Mucize Hekim dizisi için yapılırdı. Reytingleriyle harikulade bir çıkış yakalayan Fox TV dizisi, izleyicileri öyle mest etti ki, reytingler resmen patladı… Ancak ikinci sezonda Mucize Hekim aynı performansı sürdüremiyor. Bu sezon reytingleri patlatan dizi Suçsuzlar Apartmanı oldu. Bir anlamda Mucize Hekim takımı için de TRT1 dizisini reyting noktasında çekemememek elde değil.

“Suçsuzlar Apartmanı” dizisi rekora doymuyor… Tüm Reyting Gruplarında Lider olan dizi, aynı zamanda sosyal medyayı de ele geçirdi.
Şimdiye kadar yayınlanan dört kısmı da büyük alkış uyandıran dizi, televizyon izlenme oranlarına ait yapılan ölçümler ve sosyal medyada atıfta bulunulma açsından son derecede tesirli bir grafik oluşturmuş bulunuyor.

Öbür “rakiplerine” göre “açık ara” izlenme ve “atıf” oranı kaydolan dizi, sanki kendi kısımları
açısından kendi kendisiyle müsabakaya başlamış gidişatta…

İzlenme Oranlarında Türkiye’de Lider

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı” 4.
Tiak bilgilerine göre, Totalde, AB grubunda ve ABC1 grubunda birincilik elde etti. Reyting ölçümlerinde tüm gruplarda Türkiye’de rekor bir zaferle liderliğe oturan dizinin beşinci kısmının da aynı performansı sağlaması bekleniyor.

Sosyal Medyada Türkiye’de Birinci, Dünya’da Trend-Topic TT doruklarında

“Masumlar Apartmanı” dizisi dördüncü kısmıyla elde ettiği “retying liderliğinin” yanı sıra, sosyal medyada hakkında en fazla ‘atıf/yorum’ yapılma TT açısından da Türkiye’de birinci sıraya yerleşti.
Dünya genelindeki TT açısından da dizi, en fazla konuşulan mevzular arasında ter aldı ve doruklara yerleşti.

Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla “fark” yaratıyor

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı” birbirinden değerli ve tecrübeli oyuncu kadrosu, hayatın içinde kaynaklanan ve yaşama değen tesirli, çekici, alaka uyandırıcı orijinal senaryosuyla televizyon dizileri arasında şimdiden bir “fark” yaratarak izleyicinin gönlüne yerleşmiş bulunuyor.

Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın yer aldığı “Masumlar Apartmanı”, 13 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de 5.