Ne dizi ama! Kimisi espri yapar, kimisi kendini parçalar! Masumlar Apartmanı yine olay!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye her şeyi berbat edecek!
Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye her şeyi berbat edecek!

Magazinn / Ayrıntı – Masumlar Apartmanı için bir yanda mizahlar varken öteki yanda duygular karıştı! TRT1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı dizisinin 4. kısmı dün akşam yayınlandı. Dizinin sosyal medyada da büyük bir eko bulduğunu açıklamak gerekli. Yalnızca reytingleriyle de değil, izleyicilerde bıraktığı izlerle de dikkatleri sürükleyen Masumlar Apartmanı’nda pek çok şahıs kendisini buldu.

Dizide Safiye’nin paklik hastası olması, Gülben karakterinin bir cinsli içine düştüğü vaziyetten kendini çıkartamaması, Han ve İnci’nin mutlu olmak ismine değişik meseleleri göğüslemek gidişatında kalması, etkileyici bir çok sahne ile beraber ekranlarda duyguların birbirine karışmasına neden oluyor.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun başrollerinde yer aldığı Masumlar Apartmanı’nın 4.
Bazıları Safiye’nin çocukluğunda annesinin yaptıklarının neticelerini yaşadığını düşünüyor.

Bazıları, Gülben karakterinin ablası olmasa normalleşebileceğine inanıyor. Han ve İnci’nin mutluluk hallerine ise azıcık kuşkulu yaklaşanlar var. Acaba Han da kız kardeşleri gibi bir psikopat olabilir mi?

Sosyal medyada dizi karakterleri ve yaşadıkları vakalar üzerine öyle değişik yorumlar var ki, donakalırsınız. Kimileri gidişatı mizahlı bir dille yazıyor.
Bazıları ise öykünün o kadar çok tesirinde ki, duyguları karman çorman olmuş gidişatta.

İşte sosyal medyaya yansıyan, Suçsuzlar Apartmanı dizisiyle alakalı noktaya değinen iletiler:

İşte Suçsuzlar Apartmanı dizisinin 4.