Ne bir süs bebek, ne bir kukla! Bahar Şahin’den seksi poz sonrası linç isyanı!

Takip Et:
Ne bir süs bebek, ne bir kukla! Bahar Şahin’den seksi poz sonrası linç isyanı!
Ne bir süs bebek, ne bir kukla! Bahar Şahin’den seksi poz sonrası linç isyanı!

Magazinn / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Bahar Şahin, Haziran ayında final yapan Gaddar İstanbul dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri ile bayağı öne çıkmıştı. Kariyerinin en iyi noktasında olan oyuncu, kendisini geliştirdi ve yer aldığı rollerde izleyicilerin uslarda kalıcı olmasını sağladı.

Bahar Şahin, Gaddar İstanbul’da büyük methiyeler aldı. Oyuncu, mecmuaların da aranılan adlarından. Gardırop Magazine adlı mecmuaya özel pozlar veren oyuncu, sosyal medyadan da paylaşımlarda bulundu.
“Sizin zati oyunculuğunuz ve fiziğiniz hoş illaki bi yerlerinizi açmak zorunda değilsiniz ben sevmedim” diye yorum bırakan bir izleyici gibi, muhtelif iletilerle bazı takipçiler de vaziyeti tenkit etti.

Bahar Şahin ise bu mevzuda instagram hesabında yaptığı açıklama ile ehemmiyetli bir ileti verdi… Bir linç materyali haline getirilmenin üzücü olduğunu ve bir o kadar da korkutucu olduğunu açıklayan oyuncu, şu sözlerle başkaldırısını dile getirdi:

“Zafer şayet nam kattıysa hayatıma ya da başarımla kazandığım yerin ismi namsa ona teşekkür ederim.
Zira ben de herkes gibi bir insanım.

Ne bir ziynet bebek, ne bir kukla, ne de insanların örnek alacağı bir fikir lideri değilim. Evet ben de yanılgılar yapıyorum her genç insan gibi. Sırf daha fazla insan tarafından tanınıyorum diye, yaptığım her hareketin tenkit etilmesi, bir linç materyali haline getirilmesi çok üzücü ve bir o kadar da korkutucu.”

.