Magazin

NAZIM TORBAOĞLU’NDAN ECE ERKEN AÇIKLAMASI

Ece Erken ile henüz sevgili olmadıklarını söyleyen Nazım Torbaoğlu, ünlü sunucu ile Çeşme'deki bir tapu işlemi için bir araya geldiklerini söyledi.

Marmaris'te Ece Erken'e ait 50 bin TL'lik bir faturayı ödediği iddia edilen iş adamı Torbaoğlu, iddiayı kabul ederken bu parayı ödünç olarak ödediğini 3 gün sonra Ece Erken'in babasının parayı kendisine iade ettiğini söyledi.

Ece Erken'in eski eşi Serkan Uçar'ın yengesinin kendisi hakkında yaptığı "Domatesçi" yorumuna da yanıt veren Nazım Torbaoğlu; "Songül Hanım ile ilişkiniz sürüyor mu?" sorusuna yanıt vermek istemedi.

Eşiyle süren boşanma davasının nihayetlendiğini ifade eden Torbaoğlu; eski eşinin basında iddia edildiği gibi kanser hastası olmadığını ve kendisiyle çok iyi dost olduklarını belirtti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu