Nazan Kesal, Bir Zamanlar Çukurova için ne kadar da değişti!

Takip Et:
Nazan Kesal, Bir Zamanlar Çukurova için ne kadar da değişti!
Nazan Kesal, Bir Zamanlar Çukurova için ne kadar da değişti!

Magazinn / Ayrıntı – atv ekranlarının beğenilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, perşembe akşamları yayınlanıyor. 3. sezona da iyi başlayan dizinin yeni karakterlerinden birisi de Sevda Çağlayan. Geçen sezon Çocuk dizisinde izlediğimiz oyuncu, bu sezon ise iddialı dizi ile dönüş yaptı.

Bir Zamanlar Çukurova’ya Sevda karakterinin öykünün de ehemmiyetli bir açılım yapması demek. Çünkü, Sevda, Hünkar’ın geçmişinden gelen bir karakter.
sezonun en iyi anlarını oluşturuyor. İki ehemmiyetli ad, oyunculuk performanslarıyla göz dolduruyor.

Dizi TV programına konuşan Nazan Kesal, Sevda karakterinin kendisini çok heyecanlandırdığını anlattı. Oyuncu, “Sevda beni çok heyecanlandırıyor, dolayısı ile beni heyecanladıran şeyin de seyirciyi heyecanlandıracağını düşünüyorum. O surattan da çok hoş olacak diye ümit ediyorum” diye konuştu.

Ünlü oyuncu, bu karaktere girmek için bazı başkalaşımlar da yaptı.
Nazan Kesal, bu mevzuda ise şunları anlattı:

“Saçlar dönem saçı oldu, saçlarımın rengi değişti. Takılar ona göre seçiliyor, makyaj ona göre yapıldı. Sevda olmak için canla, başla çalıştık. Hakikatinde o dönemi kurgulayan, planlayan ve onu üretenleri takdir etmek gerekli burada. Her dönem işi burada bence galibiyetli olmuyor. Onu peşin peşin açıklamak gerekli.”

.