Yaşam

Naz Mila’dan izdivaç programı açıklaması!

Bir dönemin en çok konuşulan televizyon figürleri kuşkusuz izdivaç programlarından çıktı. Çok tartışılan programların toplumun ahlakını bozduğu düşünülse de en çok reytingi alanlar da onlardı. Gelin ve damat adaylarının birbirlerine talip olduğu programlar kimileri tarafından dalga konusu olurken kimileri ise merakla diğer yayın gününü bekledi. Birkaç yıl öncesine kadar devam eden izdivaç programları yayından kaldırılarak ekranlara veda etti.

İzdivaç programlarında ünlenen isimler ise televizyondan birbir yok oldu. Onlardan biri ise Naz Mila’ydı. Sosyal medya paylaşımları ile ününü devam ettirmeye çalışan gelin adayı Naz, birbirinden cesur pozları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Naz Mila, izdivaç programında evlenemese de geçtiğimiz yıl nikah masasına oturmuştu.

“REYTİNG GETİRENLERE PARA VERİYORLARDI”

Bir YouTube kanalı açan Naz Mila, önceki günlerde bir video yayınlayarak katıldığı izdivaç programı hakkında açıklamalarda bulundu. 4 yıl önce programa katıldığını söyleyen Naz Mila, ilk zamanlar bir damat adayına talip gittiğini daha sonra programdan ayrılmak istediğini belirtti. Program yetkililerinin kalması için para teklif ettiğini ifade eden Naz, o dönem geçimini program sayesinde sağladığını anlattı. Naz Mila, bu durumun sadece reyting getiren gelin ve damat adayları için geçerli olduğunu söyledi.

İzidivaç programlarında ünlenen gelin adayı Hanife de o dönemden bu zamana en çok konuşulan kişilerdendi. Program sürecinde tesettürlü olan Hanife, daha sonra başörtüsünü çıkarmıştı. Hanife’nin başı açık halleri ve sosyal medyada yayınladığı fotoğrafları bir kesim tarafından eleştirilmişti.

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu