Naz Elmaz EDHO’dan ayrılıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna yeni katılan Naz Elmas, sözleşmesinin bitmesinin ardından diziden ayrılacak...

Takip Et:

4 yıldır atv ekranlarında salı günleri izleyicisiyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonu 1 Ekim Salı günü başladı. Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ ve Ozan Akbaba gibi ünlü isimlerin başrolünde yer aldığı dizi merakla bekleniyordu. Dizeye yeni sezonda Naz Elmas ve usta oyuncular Seda Alkor, Burak Sergen katılmış ve kadro genişlemişti.

NAZ ELMAS’ıN DİZİDEKİ ÖMRÜ 10 BÖLÜM OLDU

Uzun süredir ekranlarda olmayan Naz Elmas Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile yeniden ekrana gelmeye başladı. Yaz aylarında sosyal medyadan dizinin setinde fotoğraflar paylaşan Naz Elmas, dizide yer alacağını açıklamıştı. Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır karakteri ile karşılıklı yer alan Sevda karakterine hayat veren Elmas’ın dizideki ömrü kısa süreli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kemikleşmiş izleyicisi Hızır’ın yanında Sevda’yı görmek istemedi. İzleyiciler Hızır’ın Deniz Çakır’ın canlandırdığı Meryem karakteri dışında kimse ile olmamasını istedi. Sosyal medyadan tepkilerini gösteren izleyiciler istediği oldu. Naz Elmas ilerleyen bölümlerde diziye veda edecek. Yapım şirketiyle 10 bölümlük anlaşma imzalayan ünlü oyuncu, sözleşmesi biter bitmez diziden ayrılacak.

Özcan Deniz ile başrolünde yer aldığı Haziran Gecesi isimli dizi ile yıldızı parlayan Naz Elmas, son olarak 2016 yılında yayınlanmaya başlayan İstanbul Sokakları dizisinde oynamıştı. Uzun süre oyunculuk kariyerine ara veren Naz Elmas, 1 yıldır iş insanı Erol Özmandıracı ile aşk yaşıyor. Evlenecekleri düşünülen ikili, sosyal medya hesaplarından sürekli olarak birbirleri ile olan fotoğraflarını paylaşıyor.