Kültür ve Sanat

Natalie Portman, “Thor: Love and Thunder” filmi hakkında konuştu

Natalie Portman, Yahoo’ya konuştu ve Thor: Love and Thunder’da canlandıracağı Jane karakterinin hikâyesinden bahsetti. Oyuncunun doğruladığı bilgilere göre devam filmi, “The Mighty Thor” çizgi romanından adapte edilecek ve oradaki hikâye kullanılacak. Filmin öbür yıldızları Chris Hemsworth, Christian Bale ve Tessa Thompson hakkında şimdilik detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Natalie Portman Thor: Love And Thunder

Natalie Portman, “Thor: Love and Thunder” rivayetleri hakkında konuştu

Natalie Portman, “Thor: The Dark World”ün ardından Marvel Âlemi’nden bölme kararı almıştı.
Rivayetlere göre Jane, bayan Thor olarak karşımıza çıkacak. Bu mevzuya ait Portman, şu sözleri sarf etti:

“Size çok fazla bir şey açıklayamam. Gerçekten coşkuluyum. Eğitim almaya, adalelerimi geliştirmeye başlıyorum. Şayet tüm bayanlar süper kahramanlar olursa, ne kadar çok olsalar o kadar iyidir. Düşünmeye çalışıyorum. “The Mighty Thor” çizgi romanına direnecek. Kanser rehabilitasyonundan geçiyor olacak ve bir süper kahraman olacak.”

“Thor: Love and Thunder”ın hikâyesi henüz açıklanmadı.
Ayrıca bir kurama göre Tom Hiddleston, film âlemine Loki karakteriyle dönebilir. Bu kurama göre “Thor: Love and Thunder”, Loki’nin yaşamda kaldığı seçenek zaman diliminde çoklu cihanda geçebilir. Ayrıca yıldız oyuncu Christian Bale, makûs bir karakterle filmde karşımıza çıkacak. Vizyon tarihi olarak ise 11 Şubat 2022 takvimlere işaretlendi.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu