Medya

Nasıl oturur, nasıl kalkar, nasıl yemek yer! Elçin Sangu’da lanet bir huy var!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Elçin Sangu, Onedio’nun youtube’da yayınlanan programına katıldı. Oyuncuya, bir mülakatında anlattığı Hukuk Fakültesi’nde okuma hayali soruldu. Elçin Sangu, “Benim hayalim ama ne zaman gerçekleştireceğimi öğrenmiyorum. Dolayısı ile bir çalışmam yok. Azıcık sürece bağlı” dedi.

Opera mezunu da olan Elçin Sangu, sesini diziler dışında kullanıp kullanmayacağı suali üzerine “Öyle albüm yapmak, şarkıcılığa geçmek gibi bir şey yok ama tabii ki arada ufak ufak sürprizler olabilir” açıklamasında bulundu.

Altıncı hissinin gizle hüneri olduğunu varsaydığını ancak bunun 2020 senesinde sona erdiğini anlatan Elçin Sangu, şu sözleriyle dikkat çekti: “Saklı hünerim olduğunu varsayıyordum.
Bunun için de zati herkesten özür dilemiştim. Öğrenemediğim şey o oldu.”

Patene binebilmek istediğini ancak ülkemizin buna uygun fiziki koşullarının bulunmadığını ifade eden oyuncu, karşısına çıkan güçlükleri göğüslemek için ne yaptığı sualine ise noktaya değinen bir cevap verdi.

Elçin Sangu, “Ölü taklidi yapıyorum. Çok işe yarıyor Yokmuş gibi davrandığımda çözülmüyor ise çözmek için ne yapabilirim diye bakıyorum. Genelde çözümcül yaklaşmaya çalışıyorum.
Bazı bireylerle ise hiç haberleşmediğini ama numaraların durduğunu, silmediğini belirtti.

Çerkes gelenekleri ile gelişmenin kendisine ne kattığı sorulunca Elçin Sangu, şu sözlerini afallattı: “Hoş şeyler katmakla beraber, bir lanet kattı bana. Herkesin oturup kalkmasından, konuşmasından, yemesinden, içmesinden lanet bir biçimde gözümü ayıramıyorum. Elimde değil, zira biz; bacak bacak üstüne atılmaz, kahve verdikten sonra geri geri çıkılır.
İster istemez birisi bir şey yaptığı zaman hayretle onu izliyorum ve takdir de ediyorum. Ama bizim jenerasyon ve bizden sonrakiler bu şeyi kırdılar.”

Elçin Sangu’nun açıklamalarının ayrıntısını videoda tespit edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu