Kültür ve Sanat

Narcos: Mexico 3. sezon onayı aldı

Netflix, Narcos: Mexico dizisine 3. sezon onayını verdi. 2015’te Narcos dizisinin yan dizisi olarak yayın hayatına başlayan dizinin ikinci sezonu, 13 Şubat’ta yayımlanmıştı. Bugün ise Diego Luna ve Scoot McNairy’nin başrolünde yer aldığı dizinin, yeni sezonuna çeşitli değişiklikler eşliğinde devam edeceği duyuruldu.

Narcos: Mexico

Yeni sezondaki en önemli değişikliklerden biri, dizinin başrolü Diego Luna‘nın gelecek sezonda yer almayacak oluşu. Scoot McNairy’nin başında yer aldığı kadro yoluna devam edecek.
Narcos: Mexico’nun geri kalan oyuncu kadrosunda; José Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda ve Gorka Lasaosa gibi isimler rol alıyor.
Narcos: Mexico
Ayrıca diziyi hazırlayan yürütücü yapımcı Eric Newman da görevinden ayrıldı. Newman’ın görevini, Narcos serisi başladığı günden itibaren içinde olan “Carlo Bernard” devraldı. Ayrıca ana dizide Pablo Escobar’ı oynayan Wagner Moura’nın gelecek sezonun iki bölümünü yöneteceği de açıklandı. Sezonun bölüm sayısı ve ne zaman izleyici ile buluşacağı ise henüz belli değil.

Narcos: Mexico 3. sezon konusu

Dizinin 3. sezonu, uyuşturucu işinin globalleşmeye devam ettiği 90’lı yıllar ile başlayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu