Kültür ve Sanat

Müzik yıldızı Bebe Rexha sahnede saldırıya uğradı

Asıl adı Bleta Rexha olan, ancak sahne adı ile tanınan dünyaca ünlü şarkıcı Bebe Rexha, geçtiğimiz gece New York’taki konserinde saldırıya uğradı. Konser alanındaki bir kişinin sahneye fırlattığı telefonun yüzüne isabet etmesiyle yaralanan ve hastaneye götürülen Rexha, dikiş atılan kaşının son halini paylaştı.

ABD’li şarkıcı Bebe Rexha’nın geçtiğimiz gece New York’ta verdiği konser sırasında yürekleri ağızlara getiren bir olay yaşandı. Konser alanındaki dinleyicilerden biri, ünlü şarkıcının yüzüne telefon fırlattı.


Rexha, sosyal medyada paylaşılan videolarda atılan telefonun gözünün üstüne isabet etmesiyle acı içinde yere çökerken görüldü. Tanık olanları korkutan anların ardından, ilk yardım ekipleri olaya müdahale etti.

Sahnede yapılan ilk yardımdan sonra hastaneye götürülen ünlü ismin kaşına dikiş atıldı. Page Six’te yer alan habere göre; telefonu fırlatan kişi olduğu iddia edilen Nicolas Malvagna ise gözaltına alındı.

Konserden paylaşılan o anlar sosyal medyada tepki çekti. Söz konusu görüntülere; “Bu çok aşağılık, iğrenç ve rahatsız edici bir hareket. Bunu yapan her kimse umarım yargılanır”, “Konserde hepimiz çok iyi vakit geçiriyorduk, böyle bir şeyi kim yapar ki?” ve “Umarım Bebe iyidir” gibi yorumlar yapıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu