Müthiş haber: Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Kırmızı Oda’nın Doktor’u geliyor…

Takip Et:
Ağlatan dizilerin kanalı tv8 oldu!
Ağlatan dizilerin kanalı tv8 oldu!

Magazinn /Ayrıntı – tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin yeni kısmında misafir oyuncu olarak Binnur Kaya’nın yer alacağı haberi, muhtemelen diziyi takip eden herkesi heyecanlandıracaktır. Çünkü aynı kanalın ve yeniden aynı bireyin kaleminden çıkan öykü ile kardeş dizi olan Kırmızı Oda dizisinde Binnur Kaya’nın oynadığı Hekim Hanım karakteri, Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisine misafir oluyor.

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde oynadıkları dizi ile alakalı heyecanlandıran bu haberle beraber gidişatı kısaca anlatmak gerek hakikatinde.
Gülseren Budayıcıoğlu’nun rehabilitasyon ettiği hastalarının hakikat yaşam öykülerinden yazılmış kitaplardan alınmakta. Senaryoda farklılıklar yapılsa da hakikatinde yaşananlar büyük oranda asıllardan seçiliyor.

Başka Bir Deyişle Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisindeki Zeynep de şimdilerde Kırmızı Oda dizisinde canlandırılan Hekim Hanım’ın hakikat hastaları arasında ya da danışanı diyelim. öyküsü de Dr. Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kitaplarında mevzu edilmiş.
Kırmızı Oda’daki Hekim’u Gülseren Budayıcıoğlu’nun yerine koyarsanız, aslında gidişat daha netleşecek. Dolayısıyla kardeş dizi Kırmızı Oda’nın hekimi yeni sezonun ilk kısmında davetli oyuncu olarak Doğduğun Ev Mukadderatındır’e gelecek.

Tabii kim için gelecek, bir terapi mi olacak, Zeynep mi gidecek, bu suallerin cevapları henüz öğrenilmiyor.