Kültür ve Sanat

Musti’den şarkılı yanıt!

Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı 29 Ekim her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm ülkede coşkuyla kutladı. Birbirinden ünlü sanatçılar çeşitli yerlerde halkla buluşarak 96 yıldır ayakta olan Cumhuriyetin kutlamaları renk kattı. Mustafa Sandal da birok meslektaşı gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sahnedeydi. Ataşehir’de hayranları ile bir araya gelen Sandal, binlerce kişinin katıldığı konserle bayramın hakkını verdi. Sahnede eski ve yeni şarkılarını seslendiren Musti, kırmızı beyazlı bayrağımızı da elinden düşürmedi. Her zaman olduğu gibi enerjisi yüksek sahnesiyle sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatan ünlü sanatçı, konser öncesinde ise gazetecilerin kulisinde ağırladı.

MOD YAKINDA GÖRÜCÜYE ÇIKACAK!

Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Sandal, röportaja Cumhuriyet Bayramı hakkında konuşarak başladı. Zeynep Bastık ile birlikte hayata geçirdiği yeni projesi Mod hakkında konuşan ünlü sanatçı, şarkıcı Zeynep Bastık ile bir klip çektiklerini söyledi. Klibin izleyenlerin şarkının duygusunu tam anlamıyla hissedeceğini söyleyen Musti, Mod hakkında iddialı konuştu. Pop müzik bitiyor tartışmalarına gönderme yapan Sandal, “Bu şarkı popu yeniden ayağa kaldıracak.” dedi.

Mustafa Sandal ve Zeynep Bastık düetinin temelleri Sandal’ın Harbiye Açıkhava konserinde atılmıştı. Genç şarkıcı, hayranı olduğu Sandal’ın sahnesine konuk olmuştu. Zeynep Bastık’ı sahnesinde misafir eden Mustafa Sandal, son yılın parlayan yıldızına sahnede düet yapma teklifine bulunmuştu. Mustafa Sandal ile düet yapacağı için mutluluktan havalara uçan Bastık ve Sandal, şarkının kayıt ve klip aşamalarını geride bıraktı. Mod ilerleyen günlerde müzikseverlerle buluşacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı