Müzik

Musti ve Zeynep zirveye yerleşti!

Yaz aylarından Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren Mustafa Sandal, sahnede son dönemin en çok konuşulan kadın şarkıcılarından Zeynep Bastık’ı ağırlamıştı. Çocukluğundan bu yana Mustafa Sandal’ın hayranı olduğunu söyleyen Bastık, heyecanlı halleriyle dikkat çekmişti. Mustafa Sandal, konser sırasında Mod isimli bir şarkı yazdığını belirtmiş ve Zeynep Bastık’a birlikte düet yapma teklifinde bulunmuştu. teklifi memnuniyetle kabul eden Zeynep Bastık ve Mustafa Sandal aylar sonra Mod şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

Birkaç gün önce dijital platformlarda yayınlanan Mod, söz ve müziği Mustafa Sandal’a ait. Şarkının düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a imzası taşıyor. Enerjisi ile herkesi etkisi altına alan Mod’a birlikte bir klip çeken Mustafa Sandal ve Zeynep Bastık, şarkının klibinin yayınlanması ile Twitter’da trend topic oldu.

MOD, İLK GÜNDEN BU YANA 1 NUMARA!

Stüdyoda yapılan çekimlerin yanı sıra İstanbul sokaklarında kameraların karşısına geçen Mustafa Sandal ve Zeynep Bastık, dansları ve enerjik halleri ile büyük beğeni topladı. Yayınlandığı ilk gün Mod şarkısı ile iTunes ve fizy’de 1 numaraya yerleşen Musti ve Zeynep Bastık YouTube trend listesinde de 1 zirveyi gördü. YouTube’da yayınlandığı gün yaklaşık 500 bin görüntülenme oranına ulaşan Mod birkaç gün içinde 3 milyonu görerek trend listesinde zirvenin sahibi oldu. Böylelikle uzun bir aradan sonra ilk kez bir pop şarkı dijital platformlarda önemli başarılar elde etmiş oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu