Magazin

Müstehcen video paylaşan Kerimcan Durmaz’ın ifadesi ortaya çıktı!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz aylarda seyahat ettiği uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla büyük tepki çekmişti. Kerimcan Durmaz, daha sonra paylaştığı videoyu silerek özür videosu yayınlamıştı.

Yanlışlıkla yayınladığını söylediği videosuyla birlikte bir çok kişi Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurularını dikkate alan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Kerimcan Durmaz hakkında Çocuğun Cinsel İstismarı, Cinsel Taciz, Genel Ahlaka Karşı Hayasızca Hareketler ve Genel Ahlaka Karşı Müstehcenlik suçlarından soruşturma başlattı.

Ünlü fenomen, geçtiğimiz gün Ahlak Büro Amirliği’ne ifadeye çağrıldı. Ahlak Büro Amirliği’nde ifade veren Durmaz, “Ben yurtdışındaydım. O görüntüler sosyal medya hesabımdan bir arkadaşıma atacaktım. Yanlışlıkla sosyal medya hesabımdan hikaye olarak paylaştım. Uçakta telefonu kapatmak zorunda kaldığım için durumun farkında varamadım. Uçaktan indikten sonra gelen mesajlar üzerine hatamı fark edip sildim. Ama geç kalmıştım” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı