Magazin

MUSTAFA SANDAL’DAN GÜLBEN ERGEN’E ŞOK EDEN HEDİYE!..

"Eski dosttan düşman olmaz" sözünün gerçekliği bugün bir kez daha kanıtlanmış oldu!

 

Seneler önce yaşadıkları şarkı krizi yüzünden küs kalan Mustafa Sandal ve Gülben Ergen, Rising Star yarışması sayesinde barışmış ve aradaki buzları eritmişti. Bugün de Ergen'e sürpriz yapan ekipten Sandal da ayrıca hesabından bu mutlu anın fotoğrafını paylaşarak Ergen'e bir sürpriz daha yaptı.

 

SANDAL'DAN MUHTEŞEM HEDİYE!..

 

Canlı yayın esnasında Ergen'e doğum günü hediyesini veren Mustafa Sandal herkesi şok etti. Oldukça ağır, oyulmuş bir taşı hediye paketi yaptırıp Ergen'e veren Sandal herkesi kırdı geçirdi. Hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ergen hediyeyi açınca şok oldu! Oyulmuş taşın içinde flash disc bulan Ergen'e Sandal'dan özel olarak hazırlanmış beste sürprizi vardı. 

 

BİR DAHA KÜSERSEK KAFANI TAŞA VURURSUN!..

 

Flash disc ile şarkı sürprizi yapan Sandal, taşın sırrını da anlattı. "Bir daha küsersek artık kafanı taşlara vurursun" diyen Sandal tüm stüdyoyu kırdı geçirdi. Bu eğlenceli dialoglar da sosyal medyada gündem oldu.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu