MagazinÖzel Haber

Mustafa Sandal’dan Ceren Hindistan açıklaması: Aşk yok, arkadaşlık var!

Magazinn.com özel haberleriyle gündemi belirlemeye devam ediyor! Mustafa Sandal, canlı yayında kendisine hayranlığını dile getiren Ceren Hindistan’la ilgili ilk kez konuştu! Musti, “Aşk yok, arkadaşlık var. Hiç yan yana gelmedik” dedi.

MUSTAFA SANDAL’IN YANINDAKİ KADININ CEREN HİNDİSTAN OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI!
Mustafa Sandal’ın sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafta yanındaki gizemli kadının Ceren Hindistan olduğu iddia edilmişti.


‘AŞK YOK, ARKADAŞLIK VAR’
İkilinin aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düşünce ünlü oyuncu, “Mustafa’ya aşık olmayacak kadın tanımıyorum. Çok özel bir insan, sosyal medyada yazışmaya başladık” şeklinde bir açıklama yaptı. Ne var ki, işin aslı daha sonra ortaya çıktı! Magazinn.com’un haberine göre, fotoğraftaki kadın Ceren Hindistan değilmiş! Hatta, iki ünlü hiç yan yana gelmemiş!

MUSTİ YENİ BİR İLİŞKİYE HAZIR DEĞİL!
Konuyla ilgili magazinn.com’un ulaştığı Mustafa Sandal, ilk ve son kez konuştuğunu belirtip şunları söyledi;

“Malum fotoğraftaki hanımefendi Ceren hanıma benzetilip sosyal medyada öyle bir yakıştırma yapılınca kendisi sosyal medyada bana çok nazik bir mesaj atıp hayranlığını dile getirdi. Ben de o samimi ve kalpten mesaja aynı şekilde karşılık verdim. Çok içten bir yazışma olduğu doğru ama kendisiyle hiç yüz yüze gelmedik.

Benim için yeni biten bir evliliğin ardından bu kadar çabuk, yeni ve ciddi bir ilişkiye başlamak gerçekten zor! İnsanların önce tanışması, sonra dost olması ve daha sonra eğer bu dostluktan keyif alıyorsa bir yola girmeleri sevginin, saygının doğal akışı değil midir zaten…

Ceren hanım medyadan gördüğüm kadarıyla çok hoş, çok mütevazi bir kadın ve aynı zamanda çok tatlı bir evladı var. Kendisinin ve evladının mutlu olmasını çok isterim. Ben bu dönemde onu iyi bir arkadaş olarak görebilirim. Benimle ilgili sarfettiği sözler için de teşekkür ederim, çok nazik ve gurur okşayıcı, sağ olsun!” (Magazinn.com)

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu