Kültür ve Sanat

Mustafa Sandal’a Harbiye’de yoğun ilgi!

Sandal, biletleri 1 hafta öncesinden tükenen Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserinde büyük ilgi gördü. Uçan sahne üzerinde konsere giriş yapan ünlü sanatçı, dünden bugüne hit olmuş şarkılarını seslendirirken, dans şovları ve esprileriyle de İstanbullulara unutulmaz anlar yaşattı.

KONSERDE ESKİ SEVGİLİ SÜRPRİZİ!

Nur Fettahoğlu, Reyhan Karaca gibi birçok ünlü ismin izlediği konserin en büyük sürprizi ise, Tuba Ünsal oldu. Mustafa Sandal, yıllar önce büyük aşk yaşadığı Ünsal’ı görünce herkesi güldüren şu sözleri sarf etti:

“Bizim giriş, gelişme ve sonuç olarak baktığımızda muhteşem bir ilişkimiz vardı. Senle tanıştık ‘Seni tek geçerim bu alemde’ şarkısını yazdım. Ondan sonra ilişkimizin birinci yılında ‘Tubişim’ dönemlerinde ‘Pazara kadar değil mezara kadar’ şarkımız çıktı. Sonuncusu ikimize de büyük gol oldu ‘Kopmam Lazım’ dedik ve koptuk.”

Musti tam o sırada seyircilerden gelen “Aman Emina duymasın” sözleri üzerine ise yine espriyi patlattı: “Biz boşandık bitti öyle demeyin. Konserden önce beni aradı ‘Hadi aslanım Harbiye’yi yık geç bu akşam’ dedi. Ben de tamam koçum sen merak etme dedim güldük. İletişimimiz bu hale geldi; aslanım, koçum modundayız.”

ZEYNEP BASTIK İLE MİNİ ŞOV!

Mustafa Sandal konserde Zeynep Bastık’ı da sahnesinde ağırlayıp 90’lara damga vuran şarkılarında genç yorumcuyla düet yaptı ve yeni bestelediği şarkısını Bastık’la birlikte seslendireceği müjdesini de verdi.

Sandal, konserde “Masum Gibi” isimli yeni şarkısına ise, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu hınca hınç dolduran hayranlarıyla birlikte bir konser klibi çekti. Sandal, “Şarkı daha çok yeni hepiniz biliyormuş gibi yapın, ben de cast’ı bedavaya getirmiş olayım” deyince binlerce kişi kahkahaya boğuldu.

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE YENİDEN HARBİYE’DE SAHNE ALACAK!

Mustafa Sandal’ın 1 hafta öncesinden biletleri tükenen konserinin ardından, organizasyon yetkilileri sanatçının yoğun talep üzerine Ağustos sonunda bir kez daha Harbiye’de sahne alacağını açıkladı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu