Mustafa Sandal yanındaki güzellere spor hocalığı yaptı!

Bayram tatilini fırsat bilen Mustafa Sandal, arkadaşları ile birlikte teknede denizin ve güneşin tadını çıkardı. Fit görüntüsü ile dikkat çeken Musti, yanındaki güzellere spor yaptırırken objektiflere yansıdı.

Takip Et:

Mustafa Sandal, önceki haftalarda Harbiye Açıkhava’da konser vermiş ve bitmeyen enerjisi ile kendisini dinlemeye gelen 5 bin kişiye keyifli bir akşam yaşatmıştı. 29 Ağustos’ta tekrar Harbiye sahnesinde olacak olan ünlü sanatçı, bayram tatilini fırsat bilerek arkadaşları ile teknede enerji depoladı.

KEYİFLİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Erkek arkadaşları ile birlikte çıktığı teknede kadın arkadaşlarını da ağırlayan Sandal, fit görüntüsü ve kasları ile dikkat çekti. Arkadaş grubuyla sohbet eden ve bir hayli keyifli olduğu gözlenen Musti, bir ara yanındaki güzellere spor hocalığı yaptı. O anlar magazinciler tarafından görüntülendi.

MUSTİ VE EMİNA, YAMAN İÇİN BİR ARAYA GELMİŞTİ…

Mustafa Sandal, son olarak eski eşi Emina Jahovic ile büyük oğlu Yaman’ın 11. doğum günü partisinde bir araya gelmişti. Göcek’te bulunan Sandal’a ait lüks villada yapılan partide eski eşler örnek bir tablo ortaya çıkarmıştı.