Magazin

Mustafa Sandal ve eşi düğünde verilecek hediyelerle bağış yapacak

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup çifti 11 Haziran’daki düğünleri için çok anlamlı bir karar aldı. D-Maris’te gerçekleşecek düğüne gelecek 80 özel davetliye, gelin ve damada hediye vermek yerine “Engelsiz Yaşam Vakfı”na bağış yapmaları istenecek.


DÜĞÜN HEDİYELERİYLE ENGELLİLERE TEKERLEKLİ SANDALYE BAĞIŞLANACAK
Düğüne giden davetliler gelin ve damada vermek istedikleri hediyeler yerine, Engelsiz Yaşam Vakfı’nın hesap numarasına gönüllerinden kopan miktarı bağış yapacak. O paralarla da Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından Mustafa ve Melis Sandal adına ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye alınıp bağışlanacak. Ünlü çift, “Bu özel gecemizde böyle anlamlı bir işe vesile olmaktan dolayı çok mutlu olacağız.” dedi.

DÜĞÜNÜN DETAYLARI
Sandal çifti, 3 Haziran’da Roma’da nikah kıydı. 10 Haziran’da ise, Marmaris’e gidecek davetliler için özel bir yemek organize edilecek. Bu yemekte davetlilerden saflığın simgesi olan “beyaz” kıyafet giymesi istendi. 11 Haziran akşamı ise, Sandal çiftinin davetlileri D-Maris’te düzenlenecek parti ile düğün organizasyonuna katılacak. Takı töreni olmayacak, davetlilere Engelsiz Yaşam Vakfı’nın hesap numaraları verilecek, dileyenler bağış yapacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu